Férfinak és apának lenni

-5%
Férfinak és apának lenni
Férfinak és apának lenni
Szerző:
Jesper Juul
Nyelv:
magyar
Kötés:
puha kötés
ISBN:
9789636030643
Borító:
puha kötés
Oldalszám:
192
Fordító:
Bánki Timea
Kiadó:
Móra Könyvkiadó
Kiadás éve:
2022
Webshop készlete: Raktáron
3 499 Ft
Akció: 3 324 Ft
Kezdete: 2026.03.12   A készlet erejéig
A vásárlás után járó pontok: 33 Ft
Kedvencekhez
Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
Hatalmas lehetőség apává válni! Semmihez sem hasonlítható élmény végigkísérni gyermekünk fejlődését, szembesülni saját magunkkal szülőként.
Az édesapák napjainkban egyre inkább felismerik a bensőséges, valódi apa-gyermek kapcsolat jelentőségét, s azt, hogy ez mennyi örömmel jár. Megértették azt is, hogy nemcsak az édesanyák árnyékában, az ő irányításukat követve boldogulhatnak, hanem férfiként, saját magukat adva kell jelen lenni a családjukban. Ezzel együtt változás figyelhető meg a hagyományos családmodellben, a férfiak apaként új utakat keresnek, nem akarják az előttük lévő generációk mintáját követni.
Jesper Juul könyve megmutatja, hogyan lehet ezt a szerepet önazonos módon betölteni, s ezzel mindenki csak nyerhet: a gyerekek, az anyák, a társadalom és nem utolsó sorban a férfiak maguk.
Hasonló termékek
Adatok
Gyártói cikkszám
9789636030643
Cikkszám
b-205634
simplepay_hu_v2 kandh_v2 A kényelmes és biztonságos online fizetést a Barion Payment Zrt. biztosítja, MNB engedély száma: H-EN-I-1064/2013. Bankkártya adatai áruházunkhoz nem jutnak el.