Vadállatok anatómiai rajzai

-5%
Vadállatok anatómiai rajzai
Vadállatok anatómiai rajzai
Szerző:
Szunyoghy András
Nyelv:
magyar
Kötés:
keménytáblás, cérnafűzött
Oldalszám:
136
Kiadó:
MMA Kiadó Nonprofit Kft.
Kiadás éve:
2023
Webshop készlete: Raktáron
5 400 Ft
Akció: 5 130 Ft
Kezdete: 2026.03.12   A készlet erejéig
A vásárlás után járó pontok: 51 Ft
Kedvencekhez
Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
Szunyoghy András Vadállatok anatómiai rajzai című új albuma elengedhetetlen alapmű a természet sokszínűsége iránt érdeklődő, haladó rajztudású, reménybeli rajzművészeknek.

A kötet hatvan, zömében afrikai, kisebb részt európai, dél-amerikai és ausztrál vadállat csontozatát és izomzatát ismerteti, szükség esetén a szemléltető kézi rajzokon túl szöveges kommentárral. A könyvet fellapozva a látható és nyilvánvaló különbségeken túl feltárul előttünk az is, mennyi, a rajzi megoldásokban is segítséget nyújtó hasonlóság fedezhető fel akár a kenguru és fóka, a zsiráf és elefánt csontos vázában, izomzatában. Ceruzát hát a kézbe, elevenedjenek meg a rajzpapíron a dzsungelek, szavannák és esőerdők egzotikus állatai!
Hasonló termékek
Adatok
Gyártói cikkszám
9786156434562
Cikkszám
b-214740
Tömeg
800 g/db
simplepay_hu_v2 kandh_v2 A kényelmes és biztonságos online fizetést a Barion Payment Zrt. biztosítja, MNB engedély száma: H-EN-I-1064/2013. Bankkártya adatai áruházunkhoz nem jutnak el.