A síkság városai

-5%
A síkság városai
A síkság városai
Szerző:
Cormac McCarthy
Nyelv:
magyar
Kötés:
füles, kartonált
Borító:
füles, kartonált
Oldalszám:
336
Fordító:
Galamb Zoltán
Kiadó:
Jelenkor Kiadó
Kiadás éve:
2024
Webshop készlete: Raktáron
4 999 Ft
Akció: 4 749 Ft
Kezdete: 2026.03.12   A készlet erejéig
A vásárlás után járó pontok: 47 Ft
Kedvencekhez
Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
„Kemény leckéket lehet kapni ezen a világon. Mi a legkeményebb? Nem tudom. Talán az hogy ha valami elveszett akkor elveszett. Nem térhet vissza.”

1952-t írunk, John Grady Cole és Billy Parham egy új-mexikói farmon dolgozik, nem messze az első atombomba felrobbantásának helyszínétől. Terelik a csordát, lóvásárra járnak, esténként a tábortűz mellett történeteket mesélnek egymásnak. Nagyra becsülik ezt az életet, bár tudják, hogy nem tarthat örökké.
Amikor John Grady beleszeret egy gyönyörű mexikói prostituáltba, Billy rááll, hogy segítsen a barátjának megmenteni a lányt behízelgő modorú, kegyetlen stricijétől – de az erőszakos események sora után már elkerülhetetlen a tragédia.
A síkság városai a nagy sikerű Határvidék-trilógia befejező darabjaként nemcsak a sorozatot zárja le, hanem egy amerikai életforma végét is ábrázolja, a vándormadarak és a cowboyok elsüllyedő, egyszerre durva és költői világát.
Hasonló termékek
Adatok
Gyártói cikkszám
9789635183951
Cikkszám
b-222915
simplepay_hu_v2 kandh_v2 A kényelmes és biztonságos online fizetést a Barion Payment Zrt. biztosítja, MNB engedély száma: H-EN-I-1064/2013. Bankkártya adatai áruházunkhoz nem jutnak el.