Újabb visszatérés a Fantázia Birodalmába

-5%
Újabb visszatérés a Fantázia Birodalmába
Újabb visszatérés a Fantázia Birodalmába
Kötött ár kezdete :
2026.02.09.
Kötött ár vége :
2027.02.09.
Szerző:
Geronimo Stilton
Nyelv:
magyar
Kötés:
füles, kartonált
Oldalszám:
592
Fordító:
Csömöri Zsuzsi
Kiadó:
Kolibri Kiadó
Kiadás éve:
2026
Webshop készlete: Raktáron
7 999 Ft
Akció: 7 599 Ft
Kezdete: 2026.03.12   A készlet erejéig
A vásárlás után járó pontok: 76 Ft
Kedvencekhez
Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Részletek
Különös köd telepszik Rágcsália utcáira. A baljós sötétség veszélyt rejt: valaki átjárót nyitott a Fantázia Birodalma és a valóság között! Ráadásul mindez az én hibám… Bajuszborzoló kalandok várnak rám, hogy jóvátegyem!

Csodás ajándékot kaptam legutóbbi kalandom végén Florianna királynőtől: a varázslatos Szárnyas Gyűrűt, amely a Szárnyas Lények Vitéz Hercegévé tett. Ám pipogya egér módjára hagytam, hogy ellopják rágcsáliai otthonomból! Hanyagságom hatalmas bajt okozott, a Tündérbíróság előtt kell felelnem tettemért. Kemény, de igazságos ítéletet mérnek rám: Névtelen Vándorként egy holdhónapom van a bűvös tárgy visszaszerzésére.

A tét óriási: Florianna trónja és az egész birodalom békéje! Az idő kérlelhetetlenül halad… Vajon sikerülvisszatérnem egy holdhónap alatt?

Geronimo Stilton Rágcsáliában született, Egér-szigeten. Diplomamunkáját a rágcsálóirodalom toponímiájából és összehasonlító ősegérkori filozófiából írta. Geronimo Rágcsália legolvasottabb napilapja, a Rágcsáló Hírek főszerkesztője. Az újságot nagyapja, Világjáró Vilmos alapította. Szabadidejében Geronimo 18. századi antik sajthéjdarabkákat gyűjt, de legszívesebben nagy sikerű történetek írásával foglalatoskodik. Könyveit 53 nyelvre fordították le, és több mint 188 millió példányban adták el világszerte.
Hasonló termékek
Adatok
Gyártói cikkszám
9789635995691
Cikkszám
b-241360
simplepay_hu_v2 kandh_v2 A kényelmes és biztonságos online fizetést a Barion Payment Zrt. biztosítja, MNB engedély száma: H-EN-I-1064/2013. Bankkártya adatai áruházunkhoz nem jutnak el.